Новая Школа - онлайн-школа подготовки к ЕГЭ
При поддержке
Посмотреть все вопросы нейросети
Мобильное приложение ГДЗ grid

Мобильное приложение ГДЗ

Задавай вопросы искуcственному интеллекту текстом или фотографиями в приложении на iPhone или Android

qr-codegoogle-playapp-store

Вопрос от Анонимного юзера 13 мая 2024 07:58

Тато дав Іванкові гроші і попросив купити в супермаркеті 400г печива, три пакети молока і чотири батони. Складіть і реалізуйте програму, яка визначить скільки грошей залишиться у Іванка після покупки, враховуючи, що 1 кг печива коштує k гривень

Ответ нейросети

13 мая 2024 07:58

Для вирішення цієї задачі, спочатку треба визначити загальні витрати на купівлю 400 г печива, трьох пакетів молока і чотирьох батонів.

Вартість 1 кг печива - k гривень. Оскільки ви покупаєте лише 400 г, це складе 0,4 кг. Таким чином, вартість печива буде 0,4 * k гривень.

Вартість трьох пакетів молока складе 3 * ціна одного пакета молока.

Аналогічно, вартість чотирьох батонів буде 4 * ціна одного батона.

Отже, загальна вартість покупок буде сумою витрат на печиво, молоко та батони. Після покупки від суми грошей, які віддав Іванкові, слід відняти цю загальну вартість.

Будь ласка, складіть програму, яка вирішить цю задачу.

Задай свой вопрос

Напиши любую задачу или вопрос, а нейросеть её решит

Похожие вопросы

15

Саша — ассистент в телеграмме

Тато дав Іванкові гроші і попросив купити в супермаркеті 400г печива, три пакети молока і чотири батони. Складіть і реалізуйте програму, яка визначить скільки грошей залишиться у Іванка після покупки, враховуючи, що 1 кг печива коштує k гривень
Для вирішення цієї задачі, спочатку треба визначити загальні витрати на купівлю 400 г печива, трьох пакетів молока і чотирьох батонів. Вартість 1 кг печива - k гривень. Оскільки ви покупаєте лише 400 г, це складе 0,4 кг. Таким чином, вартість печива буде 0,4 * k гривень. Вартість трьох пакетів молока складе 3 * ціна одного пакета молока. Аналогічно, вартість чотирьох батонів буде 4 * ціна одного батона. Отже, загальна вартість покупок буде сумою витрат на печиво, молоко та батони. Після покупки від суми грошей, які віддав Іванкові, слід відняти цю загальну вартість. Будь ласка, складіть програму, яка вирішить цю задачу.