Бесплатный урок с нашим репетитором!

Узнать подробнее

Новая Школа - онлайн-школа подготовки к ЕГЭ
При поддержке
Посмотреть все вопросы нейросети
Бесплатный пробный урок с репетитором

Узнай больше про репетиторов Новой Школы и запишись на бесплатный пробный урок. Мы проверим твой уровень знаний и составим план обучения по любому предмету и классу

Вопрос от Анонимного юзера 07 мая 2025 20:00

Тіло кидають під кутом 30 градусів до горизонту з початковою швидкістю 40м/с. На яку максимальну висоту підніметься тіло під час польоту? Опором повітря знехтувати. Уважайте, що g=10 м/с.

Ответ нейросети

07 мая 2025 20:00

Дано:

  • Початкова швидкість ( v_0 = 40,м/с )
  • Кут кидка ( \theta = 30^\circ )
  • Прискорення у світі ( g = 10,м/с^2 )
  • Знехтуємо опором повітря

Що потрібно знайти:

  • Максимальну висоту підняття тіла

Крок 1: Знайти вертикальну складову швидкості ( v_{0y} )

Вертикальна складова швидкості визначається за формулою: [ v_{0y} = v_0 \sin \theta ]

Обчислюємо: [ v_{0y} = 40 \times \sin 30^\circ ] [ \sin 30^\circ = 0.5 ] [ v_{0y} = 40 \times 0.5 = 20,м/с ]


Крок 2: Використовуємо формулу для визначення максимальної висоти

Максимальна висота, на якій зупиниться рух тіла по вертикалі (тобто, коли вертикальна швидкість стане 0), визначається за формулою:

[ H_{\max} = \frac{v_{0y}^2}{2g} ]

Підставляємо значення: [ H_{\max} = \frac{(20)^2}{2 \times 10} = \frac{400}{20} = 20,м ]


Відповідь:

Тіло підніметься на максимальну висоту 20 метрів.


Задай свой вопрос

Напиши любую задачу или вопрос, а нейросеть её решит

Похожие вопросы 15

Бесплатно Мобильное приложение ГДЗ
Мобильное приложение ГДЗ

Задавай вопросы искуcственному интеллекту текстом или фотографиями в приложении на iPhone или Android

qr-codegoogle-playapp-store

Саша — ассистент в телеграмме

Тіло кидають під кутом 30 градусів до горизонту з початковою швидкістю 40м/с. На яку максимальну висоту підніметься тіло під час польоту? Опором повітря знехтувати. Уважайте, що g=10 м/с.
Дано: - Початкова швидкість \( v_0 = 40\,м/с \) - Кут кидка \( \theta = 30^\circ \) - Прискорення у світі \( g = 10\,м/с^2 \) - Знехтуємо опором повітря Що потрібно знайти: - Максимальну висоту підняття тіла --- **Крок 1: Знайти вертикальну складову швидкості \( v_{0y} \)** Вертикальна складова швидкості визначається за формулою: \[ v_{0y} = v_0 \sin \theta \] Обчислюємо: \[ v_{0y} = 40 \times \sin 30^\circ \] \[ \sin 30^\circ = 0.5 \] \[ v_{0y} = 40 \times 0.5 = 20\,м/с \] --- **Крок 2: Використовуємо формулу для визначення максимальної висоти** Максимальна висота, на якій зупиниться рух тіла по вертикалі (тобто, коли вертикальна швидкість стане 0), визначається за формулою: \[ H_{\max} = \frac{v_{0y}^2}{2g} \] Підставляємо значення: \[ H_{\max} = \frac{(20)^2}{2 \times 10} = \frac{400}{20} = 20\,м \] --- **Відповідь:** Тіло підніметься на максимальну висоту **20 метрів**. ---