Бесплатный урок с нашим репетитором!

Узнать подробнее

Новая Школа - онлайн-школа подготовки к ЕГЭ
При поддержке
Посмотреть все вопросы нейросети
Бесплатный пробный урок с репетитором

Узнай больше про репетиторов Новой Школы и запишись на бесплатный пробный урок. Мы проверим твой уровень знаний и составим план обучения по любому предмету и классу

Вопрос от Анонимного юзера 05 сентября 2025 09:44

Снаряд масою 20 кг, рухаючись зі швидкістю 500 м/с, попадає у нерухому платформу з піском масою 10 т і застрягає в піску. З якою швидкістю платформа почала рухатися?

Ответ нейросети

05 сентября 2025 09:44

Задача зберігає горизонтальний імпульс після нерухомого удару, коли снаряд прилипає до піску.

Нехай:

  • м снаряда m1 = 20 кг, його швидкість перед ударом v1 = 500 м/с
  • маса платформи з піском m2 = 10 т = 10000 кг, її швидкість перед ударом v2 = 0
  • після удару вони рухаються разом з швидкістю v_f
  • загальна маса після удару M = m1 + m2 = 10020 кг
  1. Враховуємо збереження імпульсу: m1 v1 + m2 v2 = M v_f 10000 кг·м/с = 10020 кг · v_f

  2. Знаходимо v_f: v_f = 10000 / 10020 ≈ 0.998 м/с

Перевірка: приблизно v_f ≈ (m1 / (m1 + m2)) * v1 = (20 / 10020) * 500 ≈ 0.998 м/с, що відповідає розрахунку.

Відповідь: платформа почне рухатися з швидкістю близько 0.998 м/с у напрямку руху снаряда.

Задай свой вопрос

Напиши любую задачу или вопрос, а нейросеть её решит

Похожие вопросы 15

Бесплатно Мобильное приложение ГДЗ
Мобильное приложение ГДЗ

Задавай вопросы искуcственному интеллекту текстом или фотографиями в приложении на iPhone или Android

qr-codegoogle-playapp-store

Саша — ассистент в телеграмме

Снаряд масою 20 кг, рухаючись зі швидкістю 500 м/с, попадає у нерухому платформу з піском масою 10 т і застрягає в піску. З якою швидкістю платформа почала рухатися?
Задача зберігає горизонтальний імпульс після нерухомого удару, коли снаряд прилипає до піску. Нехай: - м снаряда m1 = 20 кг, його швидкість перед ударом v1 = 500 м/с - маса платформи з піском m2 = 10 т = 10000 кг, її швидкість перед ударом v2 = 0 - після удару вони рухаються разом з швидкістю v_f - загальна маса після удару M = m1 + m2 = 10020 кг 1) Враховуємо збереження імпульсу: m1 v1 + m2 v2 = M v_f 10000 кг·м/с = 10020 кг · v_f 2) Знаходимо v_f: v_f = 10000 / 10020 ≈ 0.998 м/с Перевірка: приблизно v_f ≈ (m1 / (m1 + m2)) * v1 = (20 / 10020) * 500 ≈ 0.998 м/с, що відповідає розрахунку. Відповідь: платформа почне рухатися з швидкістю близько 0.998 м/с у напрямку руху снаряда.