. Un automobil care se mişcă rectiliniu uniform cu viteza v_{1} = 54km / h a parcurs in t_{1} = 10 so distanţă egală cu cea parcursă de un motociclist in t_{2} =12: este viteza motociclistului, considerind mişcarea lui, de asemenea, rectilinie uniformă
Ответ нейросети
21 сентября 2025 17:03
Понравился ответ?
Задай свой вопрос
Напиши любую задачу или вопрос, а нейросеть её решит



